Онлайн-тренінг «Роза кохання та одруження. Як розпрощатися з самотністю і стати щасливою жінкою»

Це тренінг заснований на авторській системі-тестуванні жіночого образу за 7 критеріями (56 пелюстків!). Його завдання — навчити жінку виявляти слабкі сторони свого образу, опрацьовувати їх, щоб бути привабливою і цікавою для успішних чоловіків. А сильні сторони — відточувати до ідеалу.

Оберіть ваш варіант участі:

Пакет - Сатін

Включає в себе: 56 теоретичних уроків в запису, вправи і практики в запису (7 тестів — діагностика вашої трансформації), 56 домашніх завдань, доступ к відеозапису програми протягом 3 місяців.

3 200 грн.

Пакет - Бархат

Включає в себе: 56 теоретичних уроків в запису, вправи і практики в запису (7 тестів — діагностика вашої трансформації), 56 домашніх завдань, практика з тренером (100 вправ і практик наживо з тренером), 7 уроків практики по всім параметрам образа з тренерами курсу (по 4 години кожен), 2 уроки з психології успішних чоловіків, доступ к відеозапису програми протягом 6 місяців.

6 400 грн.

Пакет - Шелк

Включає в себе: 56 теоретичних уроків в запису, вправи і практики в запису (7 тестів — діагностика вашої трансформації), 56 домашніх завдань, практика з тренером (100 вправ і практик наживо з тренером), 7 уроків практики по всім параметрам образа з тренерами курсу (по 4 години кожен), 2 уроки з психології успішних чоловіків, Індивідуальна робота з ВІП-ученицями, 57 завдань — перевірка і коментарі тренерів, перевірка тестів і розшифровка тренерами, закритий урок з Ю Ланске: робота по вашим 3-5 кейсам, ВІП скайп-чат з Юлією Ланске, доступ к відеозапису програми протягом 12 місяців.

12 900 грн.

Контакти для зв`язку:
Email: inna.nazarenko80@gmail.com
Телефон: +380674982785
Лiцензiйний договiр
Юридичне повiдомлення